Життя   • 4 серпня 2015 року, 07:41846

Заблокованих біля Мукачева бійців "Правого сектору" немає, вони вийшли з оточення, – командир ДУК

Вчора Апеляційний суд Києва залишив під вартою одного із підозрюваних у стрілянині в Мукачеві – представника ДУК «Правий сектор» Сергія Деяка. Він – один із чотирьох затриманих, котрих підозрюють у вчинені теракту на Закарпатті.

Як повідомив журналістам командир ДУК Андрій Стемпіцький, про те, що вже пройшли судові засідання про обрання запобіжного заходу щодо двох бійців у «Правому секторі» дізналися вже по факту. Тобто, тоді, коли хлопці отримали по 2 місяці арешту. Нині адвокати, за словами Стемпіцького, готують апеляцію щодо другого бійця. Також командир корпусу розказав журналістам, що заблокованих на Закарпатті бійців «Правого сектору» немає, вони вийшли з оточення. Щоправда, куди саме, не говорить, лише уточнює, що вони живі. «Одне я можу вам сказати - вони вийшли з оточення у невідомому напрямку»

- Тобто, заблокованих бійців на Закарпатті немає?

- Наскільки я знаю, то немає.

- Але спецоперація триває?

- Триває, бо поки в СБУ не повідомили про її завершення.

- Скільки бійців переховуються?

- До 6 чоловік

- Чи виходите ви з ними на зв’язок? В якому вони стані? Чи нема серед них поранених?

- Єдине, що можу сказати, що вони живі.

Як повідомив Андрій Стемпіцький, за наслідками подій у Мукачеві у «Правому секторі» почали працювати над посиленням дисципліни щодо неконтрольованого вивозу зброї за межі зони АТО. І нагадав, що вже прописані правила військово-політичного руху, де за порушення бійця можуть виключити з лав. Водночас, за словами командира ДУК, нікого з «мукачівських» бійців не виключили з «Правого сектору» і не збираються, бо не бачать на те причин.

«Я не бачу причин їх виключати. Вони не хотіли якихось поганих речей робити. Я вважаю, виключати треба ту людину, яка свідомо несе шкоду. ... Але ми ретельніше придивляємося до людей, працюємо з особовим складом. Бо всі хороші певний час, а потім в певній ситуації люди деколи проявляють себе не з найкращої сторони. Просто зараз ми посилюємо дисципліну, щоб зрозуміти якість цих людей. Це нормальне явище. Ми ж не кажемо, що святі, що ми підрозділ небесних янголів. Ми – звичайні люди, звичайні бійці».

Про це та більше – в коментарі журналістам Громадського командира ДУК "Правий Сектор" Андрія Стемпіцького.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів