Життя   • 4 серпня 2015 року, 14:22552

Мешканці Тячівщини перекрили дорогу через будівництво фонтану

Мешканці Тячівщини перекрили дорогу через будівництво фонтану

Надзвичайна подія трапилася вчора на Тячівщині. В селі Вільхівці близько 8:00 ранку натовп місцевих мешканців у кількості близько 70 осіб за допомогою автотранспорту перекрив місцеву автодорогу, що веде в напрямку сіл Нересниця та Вільхівські Лази.

Люди вимагали ремонту сільських доріг і незадоволені тим, що сільська влада замість ремонту розбитих транспортних комунікацій переймається будівництвом у селі фонтана, - повідомили у СЗГ УМВС України в Закарпатській області

На місце пригоди прибуло керівництво Тячівщини, районної міліції та прокуратури. Після перемовин представників влади із пікетувальникамичерез три години селяни розійшлися з умовою, що сільська влада дасть детальний звіт громаді про пророблену роботу й нарешті займеться ремонтом розбитих сільських доріг.

Наостанок зауважимо, що за самовільне перекриття транспортних комунікацій передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. Тож міліція просить громадян надалі утриматися від таких дій, які дестабілізують ситуацію в краї.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів