Життя   • 6 серпня 2015 року, 12:29430

Ситуація в медичній галузі Закарпаття є катастрофічною, – Володимир Чубірко

Ситуація в медичній галузі Закарпаття є катастрофічною, – Володимир Чубірко

Сьогодні голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко провів прийом громадян, на якому більше 30 краян звернулись до керівника ради з тією чи іншою проблемою. Як іпід час попередніх прийомів, більше 90% звернень стосувалися виділення матеріальної допомоги на лікування.

Зверталися і на допомогу з фінансуванням операції річної дитини на серце в Києві, ветеран війни просив путівку на оздоровлення, –зазначають у прес-службі Закарпатської обласної ради.

Більшість людей похилого віку зверталися по допомогу з виділенням коштів на придбання ліків. Дехто з них вже оформив і кредити, адже за нинішніх цін на ліки придбати їх за рахунок пенсії вони не мають змоги.

"Ситуація в медичній галузі – катастрофічна. Уряд лише обіцяє її реформувати, але жодних реальних кроків до впровадження страхової медицини не зроблено. Порадив би чиновникам з міністерства поспілкуватися з людьми, життя яких залежить від того, чи зможуть вони придбати ліки. Ми з обласного бюджету виділяємо мільйони на лікування важкохворих краян. І так будемо робити й надалі. Але без докорінних змін у галузі рухатися далі не можемо", – зазначив Володимир Чубірко.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів