Життя   • 6 серпня 2015 року, 14:43674

В Україні назвали ТОП-10 найгірших автодоріг. Закарпаття в списку

В Україні назвали ТОП-10 найгірших автодоріг. Закарпаття в списку

В Україні 50 000 км доріг потребують ремонту. За даними Мінінфраструктури, для цього необхідно від 500 мільярдів до 1 трильйона гривень і 10 років.

Журналісти ЛІГАБізнесІнформ склали топ-10 найгірших автодоріг України, які, за даними Укравтодору, потребують ремонту в першу чергу.

У списку значаться і два закарпатські напрямки. 

Н-09. Мукачеве - Івано-Франківськ - Рогатин - Львів. Закарпатська, Івано-Франківська та Львівська області.

Починається в Мукачеві, проходить по звивистій місцевості через Іршаву, Хуст, Тячів, Рахів, Ясиню, Яремче, Надвірну, Івано-Франківськ, Галич, Бурштин, Рогатин, Бібрку і закінчується у Львові.

Протяжність 435 км, з яких 255 км потребують капітального ремонту. Траса знаходиться в незадовільному стані, її ширина 7-9 метрів, є безліч крутих поворотів, підйомів.

На початку липня почався ремонт однієї з ділянок дороги Н-09 довжиною 41 км (на межі Львівської та Івано-Франківської областей). Уряд виділив на ремонт 200 млн грн (за програмою ремонту доріг Карпатського єврорегіону).

Н-13. Львів - Самбір - Ужгород. Львівська і Закарпатська області.

Автодорога національного значення розпочинається у Львові, проходить уздовж річок Дністер і Уж через Рудки, Самбір, Жорнаву, Турку, Великий Березний, Перечин і закінчується в Ужгороді.

Загальна протяжність - 227,5 км, з яких на ями і вибоїни припадає близько 100 км. Для автомобілістів є альтернативна дорога, яка знаходиться в кращому стані: по трасі Київ - Чоп (але вона довша на 20 км).

Найгіршою ж дорогою в Україні визнали напрямок Р-75. Контрольно-пропускний пункт "Тимкове" - Балта - Первомайськ - Доманівка - Олександрівка. Миколаївська область. Довжина дороги 184 км. Фактична довжина маршруту - 202 км, з яких 64 км пошкоджено ямами (5 620 кв. м). У населених пунктах дороги ще більш розбиті. Трафік середній, в період збору врожаю на полях - щільний. З початку року Укравтодор "залатав" 16% від загальної кількості ям на дорозі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів