Життя   • 8 серпня 2015 року, 12:28594 ФОТО

Закарпатські правоохоронці знову зібрались на вишикування

Як і щотижня по п′ятницях, учора обідньої пори кілька десятків правоохоронців, серед яких були й жінки та кінологи зі службовими собаками, перед виходом на патрулювання вишикувались на центральній площі Ужгорода – Народній.

З напутнім словом до підлеглих звернувся очільник обласної міліції, полковник Сергій Князєв.

На інструктажі патрульних ознайомили з оперативною обстановкою в місті. Були визначені маршрути патрулювання та роз’яснено, як поводитися привиявленні тих чи інших порушень. Особливу увагу було звернуто на ввічливе ставлення до громадян, дотримання їх прав і свобод та дотримання правилособистої безпеки.

До патрулювання Ужгорода залучені працівники міського та районного відділів міліції, співробітники обласного аппарату, ДАІ, Нацгвардії, УДСО, громадські формування міста та два кінологи.

- Таким чином ми хочемо полегшити роботу нашим патрульним - сержантам, прапорщикам, молодим лейтенантам, - каже начальник УМВС області полковник Сергій Князєв. – Вони й без того практично щодня та цілодобово «топчуть землю». Тож нехай хоч трохи перепочинуть, а їх замінять працівники інших служб, в тому числі й апарату УМВС. Кожен офіцер, навіть полковники, має знати, що таке труд патрульного. Як я вже казав, на «п′ятій точці», в м′якому кріслі, в нову поліцію ніхто не увійде – лише «ногами».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів