Життя   • 10 серпня 2015 року, 10:09496

Талановиті школярі з Тячівщини поїхали на відпочинок до Чорного моря

Талановиті школярі з Тячівщини поїхали на відпочинок до Чорного моря

Путівками нагороджено учнів шкіл району, які протягом року займали високі призові місця на різнорівневих конкурсах та олімпіадах. Придбані вони за рахунок коштів з районного бюджету, для чого передбачено 300 тисяч гривень

Таким чином минулої п’ятниці 55 обдарованих та талановитих дітей у супроводі наставників вирушили на оздоровлення до Одещини, - йдеться у повідомленні прес-служби Тячівської РДА.

З такою приємною подією батьків та дітей привітав в.о. голови державної адміністрації Василь Дем’янчук. Зокрема, подякував батькам за неоціненний вклад у виховання своїх дітей, школярам – за плідну працю та високі досягнення у навчанні, а також побажав всім щасливої дороги та гарного відпочинку.  

З Тячева діти виїхали двома автобусами до Львова, де пересядуть у потяг, який доставить їх до оздоровниці. Щоб подбати про комфорт і безпеку, в дорозі та на відпочинку групи супроводжуватимуть досвідчені педагоги району та медичний працівник. Протягом серпня вони проводитимуть дозвілля та набиратимуться сил на березі Чорного моря.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів