Життя   • 10 серпня 2015 року, 14:031172

Нащадки династії Габсбургів відвідали реабілітаційний центр «Дорога життя»

Нащадки династії Габсбургів відвідали реабілітаційний центр «Дорога життя»

Медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя» в Ужгороді приймає сьогодні, 10 серпня, делегацію з Австрії на чолі з нащадками династії Габсбургів. Приїхали до діток з особливими потребами Герта Маргарета Габсбург-Лотрінген, її чоловік Шандор та син Йорґ. Австрійці активно підтримують «Дорогу життя» через благодійні фонди, організацію «Flamme des Friedens» ("Полум’я миру") та організацію Посольства миру в Україні.

Директор реабілітаційного центру Олег Кириленко провів екскурсію в новому приміщенні та розповів про плани медико-соціального закладу. Керівник «Дороги життя» подякував за підтримку громадським організаціям Австрії та Ужгородській міській раді.

«В Україні не так часто буває, що приватні, громадські організації, які займаються соціальною роботою настільки активно підтримує місто. Ми отримуємо досить значне фінансування з міського бюджету», – наголосив Олег Кириленко.

Герта Маргарета Габсбург-Лотрінген поспілкувалася з вихованцями центру та їхніми батьками, дітям вручили іграшки та значки. Вона також розповіла, що для «Дороги життя» зібрано досить значну гуманітарну допомогу, в тому числі меблі, зараз ця партія просто чекає на відправлення.

«Я хочу подякувати директору центру за велику роботу і муніципальній владі за підтримку. Реабілітаційний центр «Дорога життя» розвивається стрімко та якісно, навіть за європейськими мірками. Чесно кажучи, ми дуже здивовані. Тут дуже красиво, все зроблено на найвищому рівні», – розповіла пані Герта.

Також вона наголосила, що асоціація «Полум’я миру» співпрацює з Закарпаттям через посла Посольства миру в Україні, генерала Віктора Голіна, який координує всю роботу.

«Я бачу які хороші діти тут навчаються і хочу сказати, що ми докладемо максимальних зусиль, щоб їхнє життя стало ще кращим. Учора в Географічному центрі Європи біля Рахова ми відкрили знак «Полум’я Миру», який символізує потребу миру в Європі. Бажаю всім миру», – розповів Віктор Голін.

Заступник міського голови Володимир Фленько також подякував австрійцям за допомогу Закарпаттю та династії Габсбургів, яку з нашим краєм об’єднує хороша історія.

«Ваша сім’я є символом того, що Європа єдина. А те, чим ви допоможете цим дітям, Бог поверне вам сторицею», – наголосив Володимир Фленько.

Кожному члену делегації з Австрії подарували по теплому подарунку – свічці, яку виготовили вихованці «Дороги життя» власними руками. Відтак всі зробили спільне фото на пам’ять.

Джерело: 7 Днів
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів