Життя   • 10 серпня 2015 року, 20:38574

На Закарпатті розроблять проект управління твердими побутовими відходами

На Закарпатті розроблять проект управління твердими побутовими відходами

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко звернувся до ректора УжНУ Володимира Смоланки та директора НДІ Державного управління та регіонального розвитку Володимира Приходька з пропозицією розглянути можливість підготовки проекту управління твердими побутовими відходами для Європейського Інвестиційного банку.

Про використання можливостей рамкового кредиту Європейського інвестиційного банку "Муніципальна структура в Україні" (сектор – "тверді побутові відходи") Володимир Чубірко домовився з керівником представництва банку в Україні Лілією Чернявською, – інформують у прес-службі облради.

Проект твердих побутових відходів – сектор, що прийнятий для фінансування, відповідно до Рамкової угоди Європейського Інвестиційного банку для України. В рамках проекту Закарпаття може створити полігони та побудувати сміттєпереробні комплекси.

"Це цікава пропозиція європейських партнерів для нашого краю. За допомогою інвестицій з Європи ми зможемо вирішити "сміттєву" проблему. І перший такий проект ми вже реалізуємо на Берегівщині, де коштом ЄС співфінансується будівництво сміттєпереробного комплексу. Зацікавленість у врегулюванні проблеми зі сторони європейців зрозуміла – вони хочуть, щоб на прилеглих територіях до ЄС було чисто. І ми маємо активніше скористатися допомогою сусідів", – зазначив Володимир Чубірко.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів