Життя   • 11 серпня 2015 року, 14:42464

У Виноградові представили нового військового комісара

У Виноградові представили нового військового комісара

Комісаром Виноградівського військкомату, який в районі вже юридично відкритий, призначено майора Олександра Адамова із Закарпатського обласного військового комісаріату.

Про таке кадрове рішення повідомив голова райради Олег Любімов на засіданні районної ради 11 серпня.

Окрім того, депутати затвердити Програму про забезпечення призову на території Виноградівського району. Вона, зокрема, передбачає проведення проектно-пошукових і ремонтних робіт для того, щоб військкомат привести у належний стан. Адже, за словами Адамова, навчально-матеріальна база в тих комісаріатах, які існували раніше, практично втрачена. Також військком повідомив, що на даний час у штаті комісаріату працює троє людей, а буде – 23.

Нагадаємо, згідно директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України на Закарпатті в кожному районі буде окремий військкомат. Метою таких змін є нарощування системи військових комісаріатів для проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів, здійснення призову громадян на строкову військову службу, організації заходів з реабілітації військовослужбовців, яких звільнено в запас, соціального та правового їх захисту тощо.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів