Життя   • 11 серпня 2015 року, 15:15560

Мукачівські прикордонники затримали нелегалів з Афганістану

Мукачівські прикордонники затримали нелегалів з Афганістану

10 серпня в рамках проведення заходів спільної прикордонної операції,  персоналом відділу прикордонної служби «Вилок» Мукачівського прикордонного загону на відстані близько 700 м від державного кордону України на околиці населеного пункту Вилок Виноградівського району, під час подолання контролюючих засобів було затримано одинадцять невідомих осіб (5 чоловіків, 5 жінок, 1 дитина) без документів, зі слів громадяни Афганістану.

Затриманих доставлено до прикордонного підрозділу для складання адміністративно-процесуальних документів та проведення фільтраційно-перевірочних заходів, - повідомили у прес-службі Мукачівського прикордонного загону.

Наразі громадяни Афганістану – затримані та знаходяться у пункті тимчасового тримання. Подальшу долю нелегалів вирішуватиме суд.

Затримання 11 нелегальних мігрантів сталося завдяки професійним діям персоналу відділу прикордонної служби «Вилок» у тісної взаємодії з Угорською прикордонною поліцією, яка за допомогою стаціонарного тепловізору надала завчасну інформацію про рух нелегальних мігрантів українським прикордонникам.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів