Життя   • 12 серпня 2015 року, 14:29495 ФОТО

По вулиці Робітничій в Іршаві проводиться капітальний ремонт водопроводу

Як і було передбачено планом відновлюватимуть цю гілку методом протягування нової поліетиленової труби в існуючу металеву. Такий метод здешевлює роботи, а також пошкоджується значно менша площа дорожнього полотна.

Ефективність такого способу вже доведена, оскільки у 2013 році аналогічне відновлення проведено на відрізку водопроводу по вулиці Тітова. Отже, як зауважили представники підрядної організації, якщо все йтиме згідно планів, то укласти нову трубу можна за 5-7 днів, натомість значно більше часу займе підключення споживачів до центрального водопроводу. В цілому, кажуть спеціалісти, води у кранах мешканців вулиці Робітничої не буде близько двох тижнів, - повідомляють в Іршавській міській раді.

Аби у сьогоднішню спеку взагалі не лишити людей без основного засобу існування на початку відрізку, де буде облаштовано пожежний гідрант, зроблено тимчасовий водорозбірний кран, для вирішення їх побутових потреб. Протягом першого робочого дня бригада проклала 40 метрів нової труби. Далі робота ускладнюється, оскільки почався відрізок, на якому часто траплялися прориви. Ці місця залатані дерев’яними латками, що заважає протягуванню нової труби.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів