Життя   • 14 серпня 2015 року, 09:11702

Геннадій Москаль представив нового голову Воловецької РДА Валентину Рогову

Геннадій Москаль представив нового голову Воловецької РДА Валентину Рогову

Після оприлюднення розпоряджень Президента України Петра Порошенка про призначення на Закарпатті голів райдержадміністр ацій голова облдержадміністрації Геннадій Москаль почав особисто представляти нових керівників на місцях. Головою Воловецької РДА стала Валентина Рогова, на представленні якої зібрався весь актив району, включаючи керівників силових структур, підприємців, сільських і селищних голів, представників громадськості.

Після офіційного представлення нового очільника району Г.Москаль розпочав обговорення актуальних соціально-економічних питань району – фінансового стану, залучення інвестицій, ремонту доріг, стану соціальних об’єктів, допомоги учасникам АТО тощо, - інформують у Воловецькій РДА.

– Уряд припинив фінансування ремонту автодоріг із Держбюджету, тому ці витрати лягають на районну владу, – наголосив оільник ОДА у своїй промові. Разом з тим запевнив, що ніякої оптимізації навчальних чи лікувальних закладів він не допустить – це шлях в нікуди, а також визначив ряд завдань, які повинні для нового голови РДА та всього апарату райдержадміністрації бути пріоритетними. Насамперед це стосується створення нових робочих місць.

Керівник області грунтовно зупинився на питаннях лісокористування та проблем, які з ними пов’язані. Адже не секрет, що окремі лісокористувачі у погоні за прибутками по-хижацьки винищують зелені багатства Карпат.

Не залишилася осторонь і тема майбутніх місцевих виборів.

– Кількість обласних, районних та міських депутатів після змін у законодавстві зменшиться майже вдвічі, – нагадав очільник краю. – Тому перед кандидатами треба піднімати планку якості й голосувати так, щоб потім не скаржитися на власний вибір. Майбутні місцеві вибори можна проводити „по-закарпатськи ”, тобто з масовим підкупом, або по-законному. Я закликаю вас проявити громадянську позицію і обрати другий варіант, тим більше, що якісь 200 чи 300 гривень нічого не вирішать. Настав час, коли потрібно переходити від політиканства до вирішення проблем, що назріли у економічній та виробничій площинах.

Голова ОДА відповів на багаточисельні запитання волівчан та привітав Верб’язького сільського голову І. П. Півкача з днем народження.

Новопризначена голова РДА Валентина Рогова подякувала за виявлену довіру й запевнила, що виправдає її.

Геннадій Москаль відвідав пам’ятних архітектури ХVIII століття – дерев’яну церкву в Гукливому, школу-інтернат, швейне виробництво “Мономах” у Жденієві та ознайомився з його туристичним потенціалом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів