Життя   • 14 серпня 2015 року, 12:17780

Чиновники радилися, як оптимізувати роботу з видачі паспортів нового зразка на Мукачівщині

Чиновники радилися, як оптимізувати роботу з видачі паспортів нового зразка на Мукачівщині

Під керівництвом в.о. голови Мукачівської райдержадміністрації Андрія Данканича відбулася нарада з питань оптимізації роботи Мукачівського районного сектору головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області щодо оформлення паспортів нового зразка за участі начальника фінансового управління Інни Бисаги та завідувача Мукачівського РС ГУ Державної міграційної служби в Закарпатській області Оксани Лящук.

Основним питанням наради було програма розвитку матеріально-технічного забезпечення Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області на 2015-2016 роки, – зазначають в Мукачівській РДА.

Метою цієї Програми є створення належних умов та забезпечення виконання Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус». Основними шляхами та напрямками виконання Програми є:

- закупівля, встановлення робочих станцій ЄІАС УМП з оформленням та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон в територіальних підрозділах ГУДМС;

- закупівля обладнання для електронної системи управління чергою з метою оптимізації роботи служби та налагодження процесу спілкування фахівців з населенням.

На Державну міграційну службу України покладено повноваження щодо виконання завдань та заходів у сфері надання адміністративних послуг щодо оформлення паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Як зазначила Оксана Лящук, одним із важливіших факторів, що безпосередньо впливають на якість надання адміністративних послуг є створення належних умов, встановлення обладнання для електронної черги, матеріально-технічне забезпечення.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів