Життя   • 19 серпня 2015 року, 07:57760

Правоохоронці знали наперед про те, що готується у Мукачеві, – член ТСК щодо кривавих подій 11 липня

У вівторок, 18 серпня, члени комісії працювали в кількох напрямках — зокрема з керівництвом митниці у Закарпатській області та керівництвом прикордонної служби.

Закарпатські правоохоронці знали наперед про події, які готувалися в Мукачеві. Про це заявив народний депутат, член Тимчасової слідчої комісії з розслідування конфлікту в Мукачеві Іван Крулько.

"Комісія дуже серйозно просунулася вперед. Для нас вимальовується картинка", - зазначив він.

За його словами, вчора комісія працювала в кількох напрямках, зокрема, з керівництвом митниці у Закарпатській області, а також з керівництвом прикордонної служби.

"Буквально щойно закінчилася розмова з прикордонниками, і що я б хотів повідомити про результати цих конкретних розмов. Що стосується прикордонників, то приблизно 80% керівного складу до цих подій і після них змінили. Там є нові люди і ця ротація призвела до того, що кількість контрабанди, яка, зокрема, йшла по "зеленці", дійсно скоротилася", - зазначив він.

"Ми на сьогоднішній день точно можемо сказати, що правоохоронні органи знали наперед, що в Мукачеві готуються ті події, які сталися, але не вжили заходів для того, щоб попередити злочин. Це оперативне відео, яке є в Інтернеті, було зроблено правоохоронними органами. І це свідчить про те, що вся інформація, про те, що готуються дії, була відома", - додав Крулько.

Джерело: 112 Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів