Життя   • 19 серпня 2015 року, 10:46559

Тячівщину відвідав заступник міністра молоді та спорту Микола Мовчан

Тячівщину відвідав заступник міністра молоді та спорту Микола Мовчан

Головна мета візиту поважного гостя - моніторинг ситуації в галузі спорту, загальні настрої молодіжного середовища, розвиток транскордонного співробітництва тощо.

Насамперед у Тячівській райдержадміністрації відбулася офіційна зустріч керівництва району з київським посадовцем. Під час розмови очільник РДА Василь Дем’янчук коротко окреслив напрацювання, стан інфраструктури та розвитку спорту.

- Найбільше на сьогодні нам потрібні спортивні майданчики у сільській місцевості. У нас дуже талановита і перспективна учнівська молодь, однак відповідної матеріальної бази для занять нема. Якщо у Тячеві працює басейн, діють різноманітні спортивні клуби та секції, то у селах чи не єдиним доступним видом спорту є футбол, - зауважив Василь Юрійович.

Відтак з метою кращого ознайомлення з ситуацією на місцях керівником району було запропоновано поїздку по населеним пунктам. Василь Дем’янчук наголосив на проблемі поганого стану доріг, що негативно впливає на всі сфери життя, - констатують у прес-службі Тячівської РДА. 

Особливо це затримує розвиток туризму та інвестицій, які мають на Тячівщині неабиякий потенціал. Тож для порівняння спочатку проїхалися по занедбаних дорогах, надалі - де вже зроблено ремонт.

Цікаво і змістовно пройшла зустріч у Солотвинській селищній раді, на якій голова Юрій Ухаль розповів про транскордонне співробітництво, а також про ті проекти, які вдалося реалізувати  за рахунок виграних грантів. На сьогодні тут відкрито громадський ресурсний центр "Надія", який активно співпрацює з різними закордонними організаціями та фондами.

Зокрема, було організовано чимало нарад, наукових конференцій та зустрічей щодо ситуації на Солотвинському солеруднику. Крім того, у рамках підписаних угод із закордонними містами-побратимами проводяться обміни делегаціями, які беруть участь у спортивних та інших культурно-масових заходах.

Заступник міністра Микола Мовчан позитивно оцінив таку співпрацю, відзначивши, що Закарпаття на прикладі Солотвина зі своїм близьким розташуванням до Європи, насправді показує позитивну динаміку в питанні євроінтеграції.

Відтак пообіцяв своє сприяння із залученням в наш край інвестиційних проектів, які б сприяли покращенню дорожньої інфраструктури, об’єднанню громад та розвитку спорту й громадянського суспільства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів