Життя   • 19 серпня 2015 року, 16:17678

Юна ужгородка хотіла покінчити життя самогубством через відпочинок батьків

Юна ужгородка хотіла покінчити життя самогубством через відпочинок батьків

Учора із заявою до Ужгородського міськвідділу міліції звернулася 66-річна мешканка с.Минай Ужгородського району, бабуся 14-річної жительки Ужгорода. Жінка повідомила про те, що її внучка зникла з дому і її місце перебування невідоме.

Розшуком зниклої 9-класниці зайнялися працівники кримінальної міліції у справах дітей. Правоохоронці обійшли всі можливі місця відпочинку молоді. Однак дівчини ніде не було. Тоді вони знову пішли до неї додому. І раптом побачили розшукувану на даху  багатоповерхівки на вул.Швабській, - стверджують в Ужгородському МВ УМВС.

Під будинком стояла тітка розшукуваної школярки. Схвильована жінка пояснила правоохоронцям, що її племінниця погрожує покінчити життя самогубством.

Міліціонери разом із тіткою дівчини піднялися на дах будинку та стали вмовляти дитину не робити дурниць. Про це з нею говорила й тітка. І от доки родичка вмовляла племінницю, один із міліціонерів непомітно підкрався й схопив неповнолітню за руку, відтягнувши від краю даху. Ще мить, і юна самогубця зробила б те, що задумала.

Юну самогубцю забрала «швидка», яку викликали правоохоронці.

Як пояснила сама дівчина, накласти на себе руки вона вирішила через образу на батьків, які поїхали відпочивати за кордон, а доньку залишили у бабусі.

Обставини справи з′ясовують правоохоронці.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів