Життя   • 20 серпня 2015 року, 09:281814

Під час представлення голови Рахівської РДА, очільник Закарпаття пообіцяв рахів’янам електроенергію за пільговим тарифом

Під час представлення голови Рахівської РДА, очільник Закарпаття пообіцяв рахів’янам електроенергію за пільговим тарифом

Геннадій Москаль представив активу Рахівщини нового голову райдержадміністрації. Цю посаду, згідно з розпорядженням Президента України, обійняв Павло Басараба.

Рахівський район – найбільш високогірний і найбільш лісистий не тільки на Закарпатті, а й загалом по Україні. Крім того, це єдиний не газифікований район області, тому підготовка до зими тут має свої особливості. В ході представлення голови РДА місцеві мешканці поскаржилися керівнику області на дорожнечу дров (кубометр смерекових дров коштує без урахування транспортування близько 165 грн., а букових – понад 200 грн.). Г.Москаль доручив новому голові РДА провести нараду за участі представників трьох місцевих держлісгоспів і знайти шляхи для зниження ціни. Ще одна важлива проблема, піднята присутніми, – система розрахунків за електроенергію. Оскільки район не газифікований, а скраплений газ сюди також перестали завозити (причина в тому, що Мінекономіки ніяк не спроможеться провести відповідний аукціон), споживання електроенергії набагато більше, ніж у сусідніх, газифікованих районах. Г.Москаль пообіцяв видати розпорядження про пільговий тариф на електроенергію для мешканців Рахівщини.

– Пільговий тариф на світло для негазифікованих адміністративних одиниць прописаний у законодавстві, – відзначив голова ОДА. – Якщо енергетичні компанії не хочуть впроваджувати його, я зроблю це своїм рішенням. І нехай потім оскаржують рішення в суді, головне те, що люди хоч трохи зекономлять на оплаті за електроенергію.

Під час дискусії з присутніми з’ясувалося, що в районі на харчування школярів початкових класів закладені кошти з розрахунку всього 6,5 грн. на день. Цю суму можна підняти рішенням районної ради, однак ні її голова, ні заступник на представлення нового керівника району не з’явилися. Г.Москаль прокоментував цей факт напівжартома: “Я поставлю свічку за упокій цієї ради. Ще раз закликаю вас відповідально поставитися до місцевих виборів і обрати таких депутатів, що займатимуться роботою, а не політиканством”. 

Довідково: Басараба Павло Васильович народився 18 червня 1971 року в с.Косівська Поляна Рахівського району, Закарпатської обл. У 1996 році закінчив Донецький інститут внутрішніх справ при Донецькому державному університеті (правознавство, юрист). З 1991 по 2014 роки працював в органах внутрішніх справ України. До цього призначення був адвокатом.

Депутат Рахівської районної ради IV та VI скликань (самовисуванець).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів