Життя   • 21 серпня 2015 року, 09:13407

Закарпатський піротехнік отримав почесну нагороду від Кабінету Міністрів України

Закарпатський піротехнік отримав почесну нагороду від Кабінету Міністрів України

Мужність та самовідданість закарпатських рятувальників не залишаються поза увагою і на найвищому державному рівні. До прикладу, працю молодого бійця ДСНС, заступника начальника групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, капітана служби цивільного захисту Олександра Кирилюка оцінили в Уряді. Олександра відзначили Премією Кабінету Міністрів за особливі досягнення у розбудові України в 2013-2014 роках у номінації «За особисту мужність».

Ця премія присуджується до Дня молоді особам віком до 35 років за особливі досягнення у розбудові нашої держави, досягнення якої сприяють розвитку суспільно-економічного життя України та утвердженню її міжнародного авторитету, - повідомили в У ДСНС України в Закарпатській області.

Олександр Кирилюк обрав для себе небезпечну й водночас дуже потрібну сьогодні професію. Адже піротехніки щодня звільняють землю Закарпаття й зони проведення антитерористичної операції від старих і сучасних артилерійських снарядів, мін та бомб, які будь-якої миті можуть вибухнути й забрати життя людей. І роботу свою Олександр виконує дуже якісно. За словами колег, він уміє діяти в складних ситуаціях, здатний швидко зорієнтуватися в критичній обстановці та прийняти своєчасне і правильне рішення.

Олександр Кирилюк служить в рядах закарпатських піротехніків із 2008 року. І за цей час встиг зробити чимало корисних справ. Того ж таки 2008-го він брав участь у розмінуванні та знешкодженні вибухонебезпечних предметів на 275-й артилерійській базі ракет та боєприпасів Міноборони України в с. Новобогданівка, Мелітопольського району, Запорізької області.

У 2011 та 2013 роках Олександр був задіяний у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території 61 арсеналу Міноборони України у м. Лозова Харківської області. Крім цього, він знешкодив сотні боєприпасів на території Закарпаття. За один тільки 2013 рік піротехнік знищив 215 одиниць вибухонебезпечних предметів, а саме: 10 артилерійських снарядів різних калібрів, 73 мінометні міни, 11 гранат, 100 набоїв. На території 61 арсеналу Міноборони України в м. Лозова Харківської області Олександр Кирилюк знешкодив 1137 боєприпасів, серед яких: 864 артилерійські снаряди, 146 мінометних мін, 99 ручних гранат, 28 набоїв.

Сам Олександр зазначає, що не бачить нічого особливого у проробленій ним роботі. Каже, що просто працює на користь Вітчизни й намагається зробити так, аби українські громадяни могли спати спокійно, не остерігаючись раптового вибуху під час порання на городі чи прогулянки в лісі. І заради цього він готовий ризикувати власним життям.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів