Життя   • 24 серпня 2015 року, 14:401143

На Міжгірщині громада УПЦ МП перейшла до Київського Патріархату

На Міжгірщині громада УПЦ МП перейшла до Київського Патріархату

Церковна громада УПЦ МП Різдва Пресвятої Богородиці села Пилипець Міжгірського району Закарпатської області на загальних парафіяльних зборах прийняла рішення про перехід до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату. Це перша парафія на Міжгірщині  яка виявила бажання покинути Хустську єпархію УПЦ Московського Патріархату та влитися до складу Закарпатської єпархії УПЦ КП.

23 серпня 2015 року єпископ Ужгородський і Закарпатський, на запрошення громади, разом з духовенством Закарпатської єпархії УПЦ КП відвідали Храм села Пилипець, - стверджують у Закарпатській єпархії УПЦ КП.

Біля храму єпископа Варсонофія зустріла численна громада з запрошенням очолити Богослужіння.

Також до Храму прибув митрополит Хустський і Виноградівський УПЦ Московського Патріархату Марк (Петровці) з представниками духовенства своєї єпархії. Громада надала слово митрополиту Марку, та вислухавши його підтвердила своє рішення про перехід в лоно Київського Патріархату, після чого митрополит Московського Патріархату покинув Храм. Також слово отримав єпископ Варсонофій , який подякував громаді парафіянам за їх свідомий вибір та попросив молитися за Україну, яка переживає зараз скрутні часи.

Після розмови владика Варсонофій очолив відправу Літургії св.Іоана Золотоустого, під час якої помолився за мир в Україні та припинення війни на сході України, а згодом призначив і представив громаді нового настоятеля храму о Віктора Худяка.

Виголошуючи слово, владика Варсонофій привітав вірян з переходом в юрисдикцію УПЦ Київського Патріархату та попросив бути стійкими у вірі в Бога, без якого не можливо буде вистояти у цій нав’язаній зовнішнім агресором війні. Завершилось Богослужіння уставним многоліттям та молитвою "Боже Великий Єдиний".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів