Життя   • 24 серпня 2015 року, 15:36560

Біля кордону зі Словаччиною на старій радіовежі закарпатці встановили прапор України

Біля кордону зі Словаччиною на старій радіовежі закарпатці встановили прапор України

На Великоберезнянщині громадські активісти започаткували у 2014 році традицію встановлення Державного прапора України 23 серпня на одній з найвищих точок селища, а саме в урочище Карпотини біля кордону зі Словаччиною, на старій радіовежі.

23 серпня, у День Державного Прапора України, громадські активісти селища, військовослужбовці із Великоберезнянського районного військкомату, представник Правого сектору та волонтери традиційно, другий рік поспіль, піднялися на гору до старої радіовежі і встановили 4-метровий синьо-жовтий стяг, який майорітиме над рідним селищем та Великоберезнянським районом.

«Ми – патріоти своєї країни.Синьо-жовтий прапор – це символ волі і боротьби. Під цими кольорами стояли на Майдані, відстоювали незалежність і свободу, за них проливається кров на Сході. Державний прапор – це символіка, яку потрібно берегти, – кажуть активісти Великого Березного. – Сподіваємося, що ця традиція буде жити у майбутньому. Хочеться вірити, що її підтримають  молодь, активісти селища і у наступному році».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів