Життя   • 25 серпня 2015 року, 14:19764

На Ужгородщині до Дня Незалежності відбувся святковий велопробіг

На Ужгородщині до Дня Незалежності відбувся святковий велопробіг

В Оноківцях Ужгородського району 23 серпня відбувся патріотичний велопробіг з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності, повідомила представниця ГО "Громадський ресурний центр розвитку села Оноківці" Світлана Зуб.

В рамках акції учасники на велосипедах, прикрашених національною символікою, проїхали вулицями рідного села з лозунгом "Слава Україні! Героям Слава!", співали гімн України, і отримували задоволення від чудового свята і погоди. Також побували на Оноківській ГЕС, де почули багато цікавого про створення, застосування, та взяли участь в екскурсії по території гідроелектростанції.

Опісля велопроїзду дітки взяли участь у конкурсі "Моя Україна", в якому показали свою ерудицію та знання, а також познайомилися з відомим односельчанином М. Бабідоричем та його творчістю.

По завершенню свята всіх учасників велозаїзду на спортивному майданчику чекав солодкий стіл.

Кульмінацією стало підведення підсумків спортивної акції "В здоровому тілі - здоровий дух". Старші хлопці та юніори за місяць щоденних тренувань досягли значних особистих результатів, а найкращі ще й отримали винагороду.

Нагадаємо, що учора святковий велозаїзд "За мир в Україні", організований велорухом "Munkacs Ride", відбувся у Мукачеві.

Джерело: 7 Днів
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів