Життя   • 25 серпня 2015 року, 14:44619

Мукачівські правоохоронці забезпечили охорону порядку під час святкових заходів

Мукачівські правоохоронці забезпечили охорону порядку під час святкових заходів

Під час святкування Дня Державного Прапора та Незалежності України мукачівські правоохоронці забезпечували в місті та районі охорону правопорядку. І зі своїм завданням впоралися.

Із самого ранку 24 серпня в Мукачеві розпочались урочистості з нагоди відзначення державних свят. Біля Мукачівської райдержадміністрації зібрались представники органів влади, громадськість району. Після офіційних привітань і підняття синьо-жовтого стягу, стартував автопробіг з державними прапорами вулицями населених пунктів Мукачівського району. Маршрут автопробігу проліг через Мукачево, Ключарки, Великі Лучки, Домбоки, Зняцево, Ракошино, Іванівці, Клячаново і завершився знову в Мукачеві, - інформує Мукачівський МВ УМВС.

У самому Мукачеві відбувся парад вишиванок. Під звуки маршів у виконанні духового оркестру близько тисячі учасників та гостей міста над Латорицею пройшлись вулицями міста у вишиванках.

Урочисті заходи як в місті, так і в районі продовжились концертами колективів художньої самодіяльності та виконавців Мукачівщини.

- Цьогорічний День Незалежності в Мукачеві пройшов досить насичено. У місті відбулись відразу кілька патріотичних заходів. Та, безперечно, наймасовішим був велозаїзд під назвою «За мир в Україні», що зібрав понад 300 учасників, - коментує начальник сектору охорони громадського порядку Мукачівського міськвідділу міліції Василь Паук.

Усі святкові заходи в Мукачеві та Мукачівському районі відбулися безпорушень громадського порядку. Для попередження будь-яких правопорушень було залучено майже 60 правоохоронців. Зі своєю роботою вони впоралися.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів