Життя   • 25 серпня 2015 року, 20:07658

Обласні депутати обговорюють рішення наступного пленарного засідання

Обласні депутати обговорюють рішення наступного пленарного засідання

В обласній раді продовжується робота з підготовки пленарного засідання. Сьогодні проекти ріщень з винесених на порядок денний питань другого пленарного засідання 23 сесії були розглянуті у комісіях: з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації; з питань агропромислового комплексу, розвитку села, адміністративно-територіального та земельного устрою; з питань бюджету; з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення.

Окрім питань, не розглянутих в ході першого пленарного засідання, до порядку денного пропонується включити ще ряд питань. Серед інших – Про схвалення Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю щодо створення офісу спільної координаційної платформи сталого туризму Карпатської конвенції, Про підтримку Спільної декларації про наміри щодо міжнародного співробітництва територіальних органів місцевого самоврядування в басейні річки Тиса. Жваво пройшло обговорення питання «Про Обласну цільову програму «Власний дім» на 2016-2020 роки», Про внесення змін до Програми енергоефективності та енергозбереження Закарпатської області на 2012-2015 роки, Та чи не головним було питання щодо проекту рішення з перспективного плану формування територій Закарпатської області, яким в області пропонується утворити 94 громад, - інформує прес-служба облради.

Також багато запитань викликав проект «Про внесення змін до рішення обласної ради від 30.12.2014 № 1172 «Про обласний бюджет на 2015 рік». Адже ним пропонується затвердити розподіл коштів на соціальний розвиток як міст і районів, так і окремих об’єктів.
Крім цього, депутати запропонували надіслати ряд звернень до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення окремих питань на законодавчому рівні.

Профільні комісії розглянули і ряд інших питань. Так, на засіданні постійної комісії з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації було заслухано інформацію Укравтодору на виконання повторного звернення обласної ради (рішення від 28.05.2015 щодо виділення у необхідних обсягах коштів із державного бюджету для продовження будівництва об’їзної автомобільної дороги м. Берегово та с. Астей до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Лужанка»). За наслідками обговорення депутати рекомендували облдержадміністрації при наступному внесенні змін до обласного бюджету передбачити фінансування на зазначені цілі.

При обговоренні звернення Рахівської райради та РДА щодо підтримки клопотання перед Міністерством інфраструктури України та повітовою Радою повіту Марамуреш про виділення коштів для будівництва (відбудови) автомобільного моста через р. Тиса на українсько-румунському кордоні члени комісії зажадали від Рахівської РДА надати з порушеного питання фінансово-економічні розрахунки та іншу інформацію відповідно до Положення про пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2010року №751.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів