Життя   • 26 серпня 2015 року, 14:50692

Берегівські безробітні побували на ярмарку вакансій

Берегівські безробітні побували на ярмарку вакансій

Нещодавно, працівниками Берегівського міськрайонного центру зайнятості Закарпатської області проведено міні-ярмарок вакансій в рамках "Дня відкритих дверей на виробництві" на підприємстві ТЗОВ "Берег-Кабель ГМБХ".

Цей захід відвідали 14 безробітних осіб зареєстрованих у центрі зайнятості, у тому числі: особи без професії, довготривалі безробітні, вимушено переміщені особи, учасники АТО, - повідомили у Закарпатському обласному центрі зайнятості.

Безробітні побували у виробничих цехах, де на власні очі мали змогу побачити весь процес виробництва та ознайомитися з робочим місцем  в’язальника схемних джгутів, кабелів та шнурів. Начальник відділу якості підприємства Катерина Кенийз ознайомила шукачів роботи з історією підприємства, зі сферою діяльності та організацією виробництва, умовами праці та рівнем заробітної плати, а також розповіла про соціальні гарантії.

"День відкритих дверей" перетворився на конструктивний діалог між представниками роботодавців та шукачами роботи, під час якого безробітні отримали вичерпні відповіді на всі запитання, що їх цікавили.

Всі присутні, яких зацікавила робота на підприємстві, пройшли індивідуальну співбесіду. В результаті заходу 7 безробітних залишили свої резюме для майбутнього працевлаштування.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів