Життя   • 27 серпня 2015 року, 09:581936 Оновлено

На сесію Мукачівської міської ради прийшли протестувальники

Щойно до великої зали Мукачівського міськвиконкому, де традиційно проходить сесія міськради, прийшли громадські активісти та протестувальники.

Як розповіла інтернет-виданню PMG.ua Валентина Попелюшка, дітей позбавляюь позашкільної освіти. Мова про Мукачівський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

"Не потрібно, щоб мукачівські діти були позбавлені позашкільної освіти, сиділи у підворотнях та за комп’ютером, поки батьки на роботі", - мовила пані Валентина.

У свою чергу міський голова заявляє, що вони вирішили об’єднати три позашкільні заклади під екоцентром. У структурі штату буде 22 особи.

"Йде реформа прокуратури на скорочення. Ми зберігаємо структуру позашкільної освіти", - каже мер Мукачева. 

Депутат Колядко стверджує, що у Європі та США позашкільна освіта фінансується за рахунок місцевих бюджтів.

"Не варто скорочувати фінансування і екоцентру, і центру "Мрія" і т.д. Емоції діти мають втримувати у гуртках, а не у дворах з наркотиками. Табір "Мрія" не заробляє копійки...", – додає Василь Швардак.

Під час дискусії одна з активісток зазначила, що ліквідовується 39 педагогічних ставок, а злишається лише 8,5. У відповідь Золтан Ленд’єл заявив, що скорочений міськвиконком на 26 осіб та 2 заступники.

"Давайте подивимось, як розвивається позашкільна освіта у Харкові. Закарпаття другий рік підряд провалює ЗНО. І все через розвиток освіти", - каже активістка.

У підсумку 20 депутатів проголосували "За", 8 – утрималось, рішення не прийнято. Мер Мукачева просить переголосувати. 

Після переголосування 16 депутатів "За", 7 – утрималось. Рішення не прийнято.

Золтан Ленд’єл після цього поставив дане рішення втретє на голосування. Підсумок – 18 депутатів "За", рішення не прийнято.

Після даного голосування активісти покинилу приміщення сесійної зали.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів