Життя   • 27 серпня 2015 року, 11:27973

У Поляні запущено новий водогін

У Поляні запущено новий водогін

Курортне село Поляна, що на Свалявщинні нарешті знову з водопостачанням.Тут запустили нову гілку водогону.

Відкрити запірний вентиль і запустити воду в мережу доручили Геннадію Москалю, котрий взяв особисту участь у вирішенні проблеми, – повідомляють у прес-службі Закарпатської ОДА.

"Дефіцит води в Поляні виник сім років тому, коли поблизу санаторіїв у масовому порядку почали зводити житлові та рекреаційні будівлі. А спричинена проблема ще 20 років тому, відколи тривають судові суперечки за право власності на водогін. Останні роки вода в Поляні подавалася всього кілька годин на добу, переважно в нічний час.

Коли я дізнався, що до мене в ОДА збирається прийти близько трьох тисяч мешканців Поляни, щоб зрушити справу з мертвої точки, то вирішив особисто приїхати сюди. Я просто посадив різні сторони за стіл переговорів, змусив їх домовитися і негайно взятися за роботу", – зауважив Геннадій Москаль.

"Ми задіяли важку техніку, працівників і протягом трьох тижнів після вказівки керівника області проклали 5 кілометрів водогону, який підключили до вже існуючої мережі. У короткі строки побудована фільтруюча станція і басейн для збору води з лісових джерел. У результаті і житловий, і рекреаційний сектор села повністю забезпечені водою, – зазначив голова Свалявської РДА Олександр Дідович.

Нагадаємо, що у цьому селі, яке зокрема славиться своїми цілющими водами, була серйозна проблема із водопостачанням.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів