Життя   • 27 серпня 2015 року, 11:51629

Геннадій Москаль представив нового керівника Міжгірської райдержадміністрації

Геннадій Москаль представив нового керівника Міжгірської райдержадміністрації

Розпорядженням Президента України головою Міжгірської райдержадміністрації призначено Василя Худинця. 

Економічна ситуація у високогірній Міжгірщині — одна з найскладніших по області. Промовистим підтвердженням цьому стали цифри, озвучені на представленні.

Податкова база скорочується, на сьогодні в районі офіційно працевлаштовано всього 4,5 тисяч чоловік. Минулого року було 5,1 тисяча, падіння складає 12 відсотків. У райавтодорі виникла тримісячна заборгованість із зарплати, а в медичній галузі без додаткового фінансування через місяць закінчаться медикаменти, а потім і харчі для пацієнтів.

Загалом до кінця року на медичну галузь потрібно знайти мільйон гривень. Вакцини проти туберкульозу, сироватки від отрути та сказу немає, тому якщо людину вкусить гадюка, медики зможуть проводити тільки симптоматичне лікування, – інформують у прес-службі Закарпатської ОДА.

"Фінансувати медицину можливо лише зі стабілізаційного фонду. Ми добиватимемося виділення коштів із Києва, однак на місці також необхідно працювати. Левова частка надходжень у місцеві бюджети – це прибутковий податок із громадян. Тому необхідно створювати нові робочі місця, залучати інвестиції. Паралельно з підготовкою до зими. Це найголовніше завдання для нового керівництва.

Найперспективнішим для Міжгірщини є туристична галузь. Наведу такий приклад. Коли я приїхав на Закарпаття в 2001 році й об’їжджав райони, в Жденієві (Воловеччина) була пустка. Зате зараз там купа туристичних об’єктів, а роботи стільки, що працівників доводиться везти з інших сіл та районів. Міжгірщина в плані перспективності туризму нічим не поступається Воловеччині, треба лише засукати рукави і взятися до роботи", – констатував Геннадій Москаль.

У другій половині наради керівник області підняв тему декомунізації. Як з’ясувалося, в Міжгір’ї, Колочаві та В.Бистрому досі є вулиці на зразок Радянської, Колгоспної, Чкалова, Щорса і т.д. Також губернатор закликав сільських і селищного голову не зволікати з їх перейменуванням і попросив увіковічнити в нових назвах вулиць загиблих на Донбасі учасників АТО.

Довідково: Василь Худинець народився 9 червня 1980 року. Одружений, має сина. У 2005 році закінчив Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова. До цього призначення з 2012 року - Колочавський сільський голова.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів