Життя   • 28 серпня 2015 року, 08:44546

Прикордонники із застосуванням зброї затримали відразу 10 нелегальних мігрантів із Афганістану

Прикордонники із застосуванням зброї затримали відразу 10 нелегальних мігрантів із Афганістану

Державна прикордонна служба України продовжує вживати комплекс заходів з метою протидії протиправній діяльності на державному кордоні. По всій ділянці кордону проводяться спеціальні операції із залученням силових відомств не тільки нашої держави, а й суміжних країн. Одна з них «Кордон-2015», основна мета якої – це боротьба з нелегальною міграцією.

Так 27 серпня 2015 року  персоналом від мобільної прикордонної застави «Мукачево» на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Лужанка»  Мукачівського загону на відстані близько 300 м. від державного кордону України на околиці населеного пункту Гуняди Берегівського району, було затримано 10 невідомих осіб зі слів громадяни Афганістану (4 чоловіки, 2 жінки, 4 дитини ).

Під час  затримання 10 нелегальних мігрантів, прикордонний наряд був вимушений застосувати зброю, а  саме зробити попереджувальні постріли в гору для припинення правопорушення.

Затриманих доставлено до прикордонного підрозділу для складання адміністративно-процесуальних документів та проведення фільтраційно-перевірочних заходів.

Наразі громадяни Афганістану – затримані та знаходяться у пункті тимчасового тримання. Подальшу долю нелегалів вирішуватиме суд.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів