Життя   • 28 серпня 2015 року, 09:32547

Керівник обласної міліції Сергій Князєв зустрівся з представниками ОБСЄ

Керівник обласної міліції Сергій Князєв зустрівся з представниками ОБСЄ

Учора в Ужгороді відбулася зустріч начальника УМВС України в Закарпатській області полковника міліції Сергія Князєва з представниками місії ОБСЄ. Гості цікавилися розслідуванням мукачівських подій, криміногенною ситуацією в краї та процесом створення нової патрульної поліції.

На зустріч із керівником закарпатської міліції завітав керівник Івано-Франківської команди ОБСЄ Андреа Челліно та його колега Денес Декані, котрий вже спілкувався раніше з полковником Князєвим, = інформують у СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

Основне питання, яке цікавило європейців - це розслідування відомих мукачівських подій, які призвели до людських жертв. Зокрема, спостерігачі ОБСЄ зацікавилися повідомленням у ЗМІ про те, що злочинці, яких розшукує міліція після стрілянини в Мукачеві, уже переховуються в зоні АТО на Донбасі.

Як запевнив очільник закарпатської міліції полковник Князєв, як тільки буде встановлено місце перебування розшукуваних, вони будуть затримані.

Представники ОБСЄ також цікавилися криміногенною ситуацією в краї, зокрема розслідуванням правопорушення, пов′язаного з пошкодженням пам′ятника Ш.Петефі в Ужгороді. Також їх цікавив процес набору кандидатів у нову патрульну поліцію.

Начальник УМВС запевнив, що криміногенна ситуація на Закарпатті спокійна та контрольована. Громадяни спокійно ходять ввечері вулицями, відпочивають, не боячись злочинців.

Пошкодження пам′ятника Петефі в обласному центрі не має під собою жодного політичного чи національного підгрунтя. Злочинець просто відламавшмат бронзової шаблі з постамента, аби здати його на металобрухт. За це він понесе покарання.

Також Сергій Княєв зазначив, що конкурс на відборі до патрульної поліції складає понад 15 кандидатів на одне місце. Наразі всі претенденти проходять чергові етапи відбору.

На завершення керівник команди ОБСЄ Андреа Челліно подякував очільнику закарпатської міліції за відкритість та компетентність і висловив бажання зустрітись знову.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів