Життя   • 30 серпня 2015 року, 11:123781

Геннадій Москаль: "Не варто побоюватися того, що громадяни України мають угорський паспорт"

Геннадій Москаль: "Не варто побоюватися того, що громадяни України мають угорський паспорт"

У Придністров’ї проживає 250 тис. громадян України, і з цього ніхто жодної проблеми не робить. Про це в інтерв’ю заявив голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, коментуючи проблему подвійного громадянства в області, яку він очолює.

"Якщо ми нашим громадянам забороняємо (мається на увазі подвійне громадянство), то значить, ми, наприклад, визнаємо законність пакту Молотова-Ріббентропа? Я колись спілкувався зі своїми батьками, яких вже немає в живих. Вони розповідали, що 27 червня 1940 лягли, а прокинулися 28 червня і побачили радянські війська. Так що, ми визнаємо законність окупації шляхом домовленості Сталіна з Гітлером?", - говорить Москаль.

"МЗС хоч раз викликало посла Румунії чи Угорщини (про випадки подвійного громадянства) з цього питання, ви чули про таке? Якщо не викликають, то, напевно, не за що, бо вони діють тільки в рамках свого чинного законодавства", - зазначив глава області. Він закликав не створювати проблеми там, де її немає і не побоюватися того, що громадяни України мають також румунський, або угорський паспорт. Мовляв, це не може привести до того, що відбулося в Криму, де масово роздавали російські паспорти.

"Якщо ми зібралися йти в ЄС і чекаємо агресії з боку ЄС, то нам не в Європейський Союз потрібно йти, а в палату №6", - сказав Москаль.

Джерело: Главком
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів