Життя   • 31 серпня 2015 року, 14:39584

За останню добу 28 нелегальних мігрантів намагалися пройти україно-угорський кордон

За останню добу 28 нелегальних мігрантів намагалися пройти україно-угорський кордон

Державна прикордонна служба України продовжує вживати комплекс заходів з метою протидії нелегальній міграції. Так, тільки за добу, співробітники Держприкордонслужби затримали на кордоні з Угорщиною 4 групи незаконних мігрантів з Афганістану, Бангладеш, Нігерії, Сомалі та Іраку.

Одну з груп затримали на ділянці відділу «Саловка» Чопського прикордонного загону. Порушників зафіксували за допомогою тепловізійних пристроїв. Після отримання інформації про рух 14 невідомих осіб прикордонні наряди відразу висунулися на місце. «Мандрівниками» виявилися 12 громадян Афганістану, та по одному громадянину Бангладешу і Нігерії. До кордону вони не дійшли 400 метрів, – інформують у прес-службі Чопського прикордонного загону.

Ще три групи нелегальних мігрантів виявили та затримали прикордонники Мукачівського загону.

Так прикордонний наряд відділу «Косино» поблизу лінії кордону, затримав 7 осіб без документів. За словами нелегальних мігрантів усі вони – вихідці з Афганістану.

Інших порушників зловили прикордонники відділу «Горонглаб». Група реагування за 25 метрів від лінії державного кордону зупинила 4 нелегальних мігрантів. Під час затримання, прикордонний наряд був вимушений застосувати зброю, а саме зробити попереджувальні постріли в гору для припинення правопорушення. Двоє із нелегальних мігрантів виявилися громадянами Іраку, ще по одному – з Сомалі та Афганістану.

Також персонал відділу прикордонної служби «Лужанка» вчора затримав 3 громадян Сомалі.

Усіх затриманих доставлено в пункти тимчасового тримання. Подальшу долю нелегалів вирішуватиме суд.

Загалом за пів року прикордонники Західного регіонального управління Держприкордонслужби затримали 420 нелегалів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів