Життя   • 1 вересня 2015 року, 10:203693

НВК "Гармонія" урочисто відзначила свято Першого вересня лінійкою у вишиванках

Сьогодні, 1 вересня, свої двері для закарпатських учнів відкрили 668 навчальних закладів області. Перший дзвінок покликав до школи 157 тисяч учнів, а це на 2 тисячі більше, ніж торік.

Урочисте свято Першого вересня відбулось і у Мукачівській ЗОШ №5. Воно розпочалося із гімну "НВК Гармонія", який традиційно виконується на початку свята.

Вступне слово взяв директор школи Жиган Ярослав Федорович. Він привітав першачків з початком навчання та звернув увагу на те, що серед одинацятикласників є багато призерів різних олімпіад та спортивних змагань. Також Ярослав Федорович зауважив, що ЗОШ №5 є однією із найкращих шкіл міста за рівнем навчання. Свій виступ директор закінчив заспокоєнням батьків, які віддали своє дитя на навчання у НВК "Гармонія", адже вони не помилилися із вибором закладу і побажав учням успішного навчального року.

На урочистій лінійці також виступали старші вихованці закладу та діти, які ступили на поріг школи вперше. Вони порадували батьків, гостей та вчителів читанням своїх віршиків.

Згодом одинацятикласники передали ключ знань учням перших класів та закликали сумлінно та добре вчитися, а також вручили невеличкі подарунки.

До слова, велика кількість учнів та вчителів зустріли це свято не лише урочисто, а й патріотично, адже одягнули вишиванки. Дівчата, до слова, прикрасили своє волосся українськими віночками.

На завершення пролунав перший дзвоник!

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів