Життя   • 2 вересня 2015 року, 14:121220

Верховна Рада сьогодні розгляне питання щодо спалаху поліомієліту на Закарпатті

Верховна Рада сьогодні розгляне питання щодо спалаху поліомієліту на Закарпатті

Про це повідомила народний депутат Ольга Богомолець на своїй сторінці у мережі "Facebook".

"В Україні виявлено два випадки поліомієліту. Випадки зафіксовані на південному заході країни.

Всесвітня організація охорони здоров’я оцінює цю подію як еквівалент спалаху поліомієліту. Боротьба з цією хворобою відноситься до сфери дії Міжнародних медико-санітарних правил.

ВООЗ зобов’язана проінформувати світову спільноту про спалах поліомієліту та вимагає прийняття Міністерством охорони здоров’я і всіма відповідними державними службами швидких і рішучих заходів у масштабах всієї країни.

Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я сьогодні оперативно розгляне гостре питання - шляхи реагування на спалах поліомієліту", - стверджує Ольга Богомолець.

Також вона зазначила, що дана критична ситуація безпосередньо пов’язана з хронічним невиконанням МОЗ програм із забезпечення вакцинами, а також із розповсюдженою практикою відмови від щеплень та всіляким заохоченням цієї відмови у засобах масової інформації без консультацій з лікарями-епідеміологами. 

Також варто наголосити, що на засідання Комітету запрошена голова Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні Доріс Нітцан.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів