Життя   • 2 вересня 2015 року, 15:181157

Сьогодні в Мукачівській РДА говорили про іноземні інвестиції краю

Сьогодні в Мукачівській РДА говорили про іноземні інвестиції краю

Під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Андрія Данканичата за участі  в.о начальника відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму Олександра Мущинки 2 вересня відбулася нарада із питань залучення іноземних інвестицій в економіку району за І півріччя 2015 року.

Як доповів Олександр Мущинка, за І півріччя 2015 року підприємства Мукачівського району залучили прямих іноземних інвестицій, що становили 32,7% загальнообласного показника. У структурі іноземних інвестицій основну частину – 99,5% склали грошові внески,  внески у вигляді рухомого і нерухомого майна – 0,5%., – стверджують у Мукачівській райдержадімінстрації.

На даний час в районі фактично працює 25 підприємств з іноземними інвестиціями, створених за участю інвесторів 12 країн світу.

За видами економічної діяльності найбільші обсяги інвестиції вкладались у розвиток транспортної інфраструктури і транспортні перевезення, торгівельну діяльність, деревообробну і переробну промисловість.

Залучення іноземних інвестицій дає змогу вирішення проблеми зайнятості робочої сили, сприяє розвитку  виробничої інфраструктури і зовнішньоекономічної діяльності.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів