Життя   • 2 вересня 2015 року, 16:25688

На Виноградівщині зменшено витрати коштів на утримання структурних підрозділів місцевої РДА

На Виноградівщині зменшено витрати коштів на утримання структурних підрозділів місцевої РДА

1 вересня 2015 року під керівництвом голови Виноградівської районної державної адміністрації Михайла Русанюка відбулася нарада за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, під час якої обговорено питання зменшення видатків на утримання структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Начальник фінансового управління державної адміністрації Валерія Варга поінформувала учасників нарада, що в липні поточного року Верховною Радою України було внесено зміни до Державного Бюджету України та зменшено видатки на утримання органів управління всіх рівнів, які направлено на потреби антитерористичної операції. В результаті райдержадміністрація отримала повідомлення від Міністерства Фінансів України про зменшення видатків на утримання структурних підрозділів райдержадміністрації на суму 174,7 тис.грн, - інформують у Виноградівській РДА.

Детально обговоривши дане питання, голова райдержадміністрації дав доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації провести розрахунок забезпеченості фондом заробітної плати та за необхідності подати пропозиції по оптимізації штатів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів