Життя   • 4 вересня 2015 року, 09:091259

У населених пунктах Тячівщини продовжується інтенсивний ремонт доріг

У населених пунктах Тячівщини продовжується інтенсивний ремонт доріг

Цьогоріч у районі заплановано максимально відремонтувати автошляхи, які на жаль знаходяться у не найкращому стані. Адже через хронічне недофінансування багато років ремонт доріг здійснювався далеко не в повному обсязі, а подекуди і взагалі був відсутній.

Утім, на сьогодні, не дивлячись на вкрай складну суспільно-економічну ситуацію, районній владі вдалось знайти вихід з такого здавалося б безвихідного становища. Було прийнято Програму розвитку дорожньої інфраструктури, на яку передбачено відповідне фінансування з районного та місцевих бюджетів, - повідомили у прес-службі Тячівської айдержадміністраці.

Основний акцент поставлено на дороги місцевого значення загального користування, оскільки саме тут ситуація найбільш критична.

Таким чином вже капітально відремонтовано дороги у багатьох населених пунктах, таких як Тересва, Терново, Криве, Ганичі, Калини, Дубове, Дубове - Вітерна, частково в напрямку Усть - Чорної і так далі до верхніх сіл.

- Враховуючи сприятливі погодні умови і прогноз на теплу, сонячну осінь часу на проведення ремонтних робіт до настання сезону дощів у нас залишилось максимум два місяці. Тож цей період маємо максимально використати для завершення запланованих об’єктів, - розповідає голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук. 

У зв’язку з цим в район вдалося додатково залучити на ремонт доріг загального користування місцевого значення декілька дорожньо-ремонтних організацій. І на сьогодні їх в районі працює аж п’ять! Окрім приватної фірми "Стік" максимально задіяні ремонтні бригади служби Закарпатського автодору, які здійснюють ремонтні роботи у декількох напрямках.

Так, ТОВ "Агрошляхбуд" (м.Мукачево)  після того як вони нещодавно завершили поточний ремонт у селищі Солотвино,  тепер його розпочали у селі Глибокий Потік. У селі Нересниця
на роботи задіяно Ужгородську ДЕД, а у Вільхівцях - Мукачівську ДЕД  від облавтодору.

Невтомно продовжують трудитися на автодорогах Тячівщини працівники ТОВ "Стік", які після завершених робіт у селі Красна перейшли до Усть-Чорної. Тут вони мають здійснити капітальний ремонт вулиці Верховинської - центр селища, протяжністю 380 метрів. Попередньо Тячівським райавтодором зроблено ямковий ремонт всієї дороги, яка сполучає Усть-Чорну з навколишніми населеними пунктами. 

Окрім цього у  віддалених гірських селах Руська Мокра та Комсомольськ займається гравійним покриттям працівники Тячівського райавтодору. Також  тут заплановано провести капітальний ремонт в центральній частині цих двох сіл. 

А потім вже на черзі ремонту такі села як Вільхівці-Лази, Угля, Вільхівці, Добрянське, Біловарці та Бедевля. Тож зовсім скоро в цій долині буде повністю завершено ремонт доріг місцевого значення загального користування.

Заплановано найближчим часом провести сесію районної ради, щоб розприділити фінансування, яке надала область на дороги, а це більше 4 млн грн на інші села. А також спрямувати кошти з районного бюджету на виконання Програми розвитку дорожньої інфраструктури, зокрема надання третього траншу.

Як зазначив Василь Дем’янчук:

- Ми намагаємось зробити це максимально чесно і прозоро, щоб виконати максимум робіт і в той же час піти на зустріч тим громадам,  які готові співфінансувати ремонти доріг.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів