Закарпатська митниця відзначає свій 70-літній ювілей

Життя  9 вересня 2015 року, 09:09 1043

70 років тому, було створено Чопську митницю. Це передбачав наказ  №241 Народного комісаріату зовнішньої торгівлі Союзу Радянських Соціалістичних Республік від 8 вересня 1945 року.

– Митниця в Закарпатській області мала різні офіційні назви, але вона завжди була в авангарді митної справи, її кращі традиції будуть продовжуватись. Я вітаю всіх ветеранів митної справи, всіх сьогоднішніх працівників митниці. Бажаю їм міцного здоров’я та професійних успіхів, – звертається з вітальними словами до митників Микола Ясевич, виконуючий обов’язки начальника Закарпатської митниці ДФС.

Наразі митниця йде шляхом реформування та залишається однією з найбільших та найкращих в державі, є "західними воротами України". Сьогодні Закарпатська митниця ДФС, яка є правонаступником Чопської митниці, у зоні діяльності функціонує 14 митних постів та 19 пунктів пропуску, що знаходяться на перетині кордонів Східної та Центральної Європи. Вона реалізує політику у сфері державної митної справи та боротьби з правопорушеннями під час застосування митного законодавства, здійснює в межах своїх повноважень контроль за надходженням до Державного бюджету податків і зборів, митних платежів, - зазначили у відділі комунікацій ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Зокрема, з початку 2015 року надходження, спрямовані митницею Закарпаття до бюджету становлять майже 1 млрд 778 млн грн. Кількість суб’єктів, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, співпрацюючи із Закарпатською митницею ДФС складає 3342. Також у зоні діяльності митниці протягом восьми місяців поточного року в обох напрямах пропущено майже 6 млн громадян, майже 2 млн 600 тис. транспортних засобів та близько 16 млн тонн вантажів, а загалом у штаті працюють понад 900 фахівців.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0