Київський ресторан із закарпатською кухнею серед найкращих в Україні

Життя  16 вересня 2015 року, 20:05 1985

Маленький, але креативний і затишний ресторан з типовою закарпатською діалектною назвою «Кіфлик» опинився у списку найкращих ресторанів України.

"Leaders Club Ukraine", прийнявши і обробивши всі заявки номінантів на першу "Пальмову гілку ресторанного бізнес" назвав імена фіналістів.

Слід відмітити, що "Пальмова гілка" - міжнародна премія і її правила регламентовані. Всі заклади номінують себе самі, тобто – це добровільна номінація. Також для участі в номінації необхідно дотримати дві умови: по-перше, це тимчасові рамки; щороку номінантами на премію стають лише нові, свіжі, гарячі концепції; це одна з основних відмінностей "Пальмової гілки" від інших премій, на які ресторани можуть номінуватися щорічно; по-друге, це обов’язкові цифри: інвестиції в заклад, середній чек, оборот...

Ну і не зайвим буде нагадати інші критерії, за якими відбираються номінанти для фіналу Пальмової гілки:

- креативність та оригінальність концепції,

- швидка окупність проекту,

- можливість тиражування концепції,

- нові тенденції,

- дизайн і атмосфера.

Отож, перевіривши всі вищеперечислені умови, компетентна комісія внесла до списку найкращих ресторан "Кіфлик". Детальніше про неймовірно популярний заклад харчування у столиці України ви можете прочитати у пубілкації "Закарпатський "Кіфлик" у Києві".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0