Угорськомовний факультет УжНУ поповнився бібліотекою та актовим залом

Життя  30 вересня 2015 року, 08:43 1182

На гуманітарно-природничому факультеті з угорською мовою викладання УжНУ відкрили актовий зал та бібліотеку імені Міклоша Берчені.

Студентів та викладачів з цієї нагоди вітали ректор вишу Володимир Смоланка та віце-консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Ласло Віда. Вони ж перерізали традиційну стрічку новобудови.

Винуватців свята привітав також Генеральний консул Угорщини в Берегові Ендре Саліпскі.

"Щойно відкриті в рамках першого траншу гуманітарної допомоги Уряду Угорщини Ужгородському Національному університету актовий зал та бібліотека відкривають спудеям нові можливості для самовдосконалення, – наголосив дипломат. – У перспективі плануємо допомогти також із спорудженням гуртожитку імені Міклоша Берчені та відкриттям на факультеті новітньо-обладнаних спеціалізованих аудиторій – комп’ютерної, лінгвістичної та фізичної. Сподіваємось, що з їх введенням в експлуатацію гуманітарно-природничий факультет стане одним з найбільш технічно оснащених структурних підрозділів вишу".

Насамкінець з рефератами про життєвий шлях Міклоша Берчені виступили студенти-історики Рита Шімон та Ніколетта Дорчі. Члени ансамблю “Кікелет” Болгарка Богаті, Маріанни Чакань та Дьєрке подарували присутнім в’язанку покладених на музику відомих поезій.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0