• Instagram 14 400+
  • Viber 16 200+
  • Головна
  • Життя
  • У 11-ти етапах Кубка України зі спортивного орієнтування закарпатці зайняли половину чемпіонських місць (ФОТО,ВІДЕО)

Визначено переможців Кубка України з МТВО (спортивного орієнтування на велосипедах). Одинадцятиетапні змагання тривали шість місяців. Дистанції було прокладено на території різних регіонів країни:...

Визначено переможців Кубка України з МТВО (спортивного орієнтування на велосипедах). Одинадцятиетапні змагання тривали шість місяців. Дистанції було прокладено на території різних регіонів країни: у Сумській, Чернівецькій, Львівській, Харківській та Дніпропетровській областях. За підсумками змагань в елітних категоріях переможцями Кубку стали: серед чоловіків вихованці мукачівського КСО «Товариш» Олександр Касьянов та Василь Морозов (відповідно перше і третє місця), та Артем Стрижак з Києва (друге місце); серед жінок – харків’янка Наталія Новікова, киянка Христина Конвісарова та Наталія Пустова з Харкова. Загалом у 11-ти етапах Кубка закарпатці зайняли половину чемпіонських і більше третини призових місць. При цьому 19-річний Олександр Касьянов, який є першокурсником Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, на цих змаганнях вперше виконав майстерський норматив, і став 12-м мукачівцем-майстром спорту України зі спортивного орієнтування. На фото Олександр Касьянов На відео Сергія Вайданича: з 23 до 41 секунди – Василь Морозов, з 42 до 1.15 – Олександр Касьянов

У 11-ти етапах Кубка України зі спортивного орієнтування закарпатці зайняли половину чемпіонських місць (ФОТО,ВІДЕО) – 01