Закарпаття і Тернопільщина не прийняли перспективний план об’єднання громад

Життя  4 листопада 2015 року, 14:55 1443

Сьогодні, 4-го листопада, в Ужгороді розповіли про хід адмінреформи в Закарпатті. Як повідомив Іван Дем’янчук, наразі Офіс реформ в області продовжує роботу над перспективним планом і його прийняттям на сесії облради, а також над супроводом роботи вже об’єднаних громад. Наразі ж перспективний план не прийнятий тільки у двох областях держави Тернопільській та Закарпатській. До того ж, на Тернопільщині на цей час вже об’єдналися майже 30 громад, у нас же тільки дві.  

Тож найближчим часом проведуть консультативну роботу головами двох таких громад Вільховецької – Михайло Цірик та Тячівської – Іван Ковач. Ще 8 громад в області ініціювали об’єднання, в семи – йде громадське обговорення, ще 5 вже дали на це згоду, а дві – Усть-Чорнянська та Чинадіївська наразі очікують на експертний висновок. 

У свою чергу експерт Офісу рефор Олег Лукша відзначив, що розроблена спеціальна програма для державних службовців в рамках курсів з підвищення кваліфікації, яка допоможе отримати нові знання з роботи в новостворених громадах. 

Джерело: Про Захід
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0