Ванесса Горват, володарка титулу “Найгарніша дівчина Закарпаття”: “Мрію навчатися в Лондоні” (ФОТО)

Життя  25 листопада 2013 року, 17:00 2503
Сьогодні в прес-центрі "Панорама" відбулась прес-конференція Ванесси Горват, володарки титулу "Найгарніша дівчина Закарпаття" за версією "Панорами Мукачева". Дівчина поділилась своїми враженнями від участі в конкурсі та планами на майбутнє. "Якщо чесно, я не очікувала перемогти, оскільки кожна дівчина мріяла стати переможницею і конкуренція була дуже високою. Конкурсантки доклали багато зусиль, щоб перемогти, але, зрештою, перемогла я і для мене це була велика приємність", – ділиться своїми думками красуня.

"Перше, що я зробила, це придбала газету "Панорама", щоб показати своїм батькам. Вони прочитали публікацію і дуже за мене зраділи. Взагалі, батьки для мене це все", – каже Ванесса.

Щодо планів на майбутнє, то дівчина мріє навчатись у найкращій школі перукарського мистецтва в Лондоні "Vidal Sassoon". Дівчина постійно вдосконалює свою майстерність, проходячи курси перукарської справи. Базові знання, до речі, вона отримала у Києві в академії перукарського мистецтва Володимира Тарасюка.

Дівчина дуже любить подорожувати. Ванесса вже побувала в багатьох містах Європи. До речі, народилась вона саме в Європі, в Німеччині. "Серед багатьох міст, мені найбільше сподобався Відень. Тут дуже красиво".  Також красуня відмітила свою любов до читання книг.

Нагадаємо, інтернет-видання "Панорама Мукачева" проводило конкурс "Найгарніша дівчина Закарпаття". Саме Ванесса стала його переможницею.
Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0