Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • У Мукачеві на Євромайдан вийшли понад півтори тисячі людей (ФОТО)

У Мукачеві на Євромайдан вийшли понад півтори тисячі людей (ФОТО)

У Мукачеві на Євромайдан вийшли понад півтори тисячі людей (ФОТО)
Сьогодні у Мукачеві, як і по всій Україні, відбувся мітинг за європейське майбутнє України. Понад півтори тисячі людей вимагали від Президента України підписати у Вільнюсі угоду про асоційоване...

Сьогодні у Мукачеві, як і по всій Україні, відбувся мітинг за європейське майбутнє України.

ВІДЕО ДНЯ

Понад півтори тисячі людей вимагали від Президента України підписати у Вільнюсі угоду про асоційоване членство з ЄС. Мітингувальники також вимагали відправити у відставку уряд Миколи Азарова.

До слова, на мітингу були присутніми не лише жителі Мукачева, а й з інших міст і сіл Закарпаття.

Реклама

Народне Віче відкрив міський голова Золтан Ленд’єл. Відтак, на сцену вийшов голова Закарпатської обласної ради Іван Балога, який закликав підтримати євроінтеграційний напрямок. Потім виступили представники кількох районів Закарпаття.

Ніякої партійної символіки на так званому народному Віче не було. Лише прапори України та Євросоюзу.

Реклама

Мітингувальники проголосували за резолюцію підписати Угоду про Асоціацію України з ЄС на самміті Східного партнерства 28 листопада у Вільнюсі Далі мовою оригіналу:

"Ми, учасники Народного віче, представники громад Закарпаття, у цей вирішальний, доленосний історичний момент, усвідомлюючи свою відповідальність перед минулими, нинішніми й майбутніми поколіннями, дбаючи про кращу долю дітей та онуків, рідного краю і нашої держави, висловлюємо категоричний протест намірам влади зупинити процес євроінтеграції України!

Вважаємо, що відмова від підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом –  зумисний злочин перед мільйонами громадян України. Особливо цинічним є те, що діюча влада  пішла на такий зухвалий крок фактично на завершальному етапі переговорів з європейською спільнотою – за кілька днів до самміту Східного партнерства у Вільнюсі.  До того ж урядове рішення про призупинення   роботи над Угодою прийнято підступно, віроломно, всупереч волі переважної більшості українського суспільства та національним інтересам держави.

Реклама

Впевнені, що причиною таких дій є вузько номенклатурні, виключно політичні інтереси деяких можновладців, котрі мають на меті задоволення лише власних  потреб, та свідчать про  свідоме небажання чинної влади йти дорогою демократичних перетворень і глибинних реформ. Це може мати вкрай негативні наслідки для всього українського народу.

Відмова  від підписання Угоди на вільнюському самміті  вже завдала значної шкоди міжнародному іміджу країни,  може стати фатальною для нашої економіки та, відповідно, добробуту кожної української родини. Однак ще є час і шанс змінити ситуацію на краще.

І Президент Янукович, котрий свого часу присягав на вірність народу України, зобов’язаний цією можливістю скористатися. В іншому разі він, разом з Урядом, стане зрадником національних інтересів і співучасником державного злочину, ризикуючи залишити  ганебний слід в українській історії.

Переконані, що ініціатори брутального саботажу євроінтеграції мають понести політичну відповідальність.

Тому, висловлюючи волю жителів Закарпаття, вимагаємо від Президента України Віктора Януковича:

1. Скасувати рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС як таке, що суперечить національним інтересам держави.

2.    Поновити переговорний процес з  керівництвом Європейського Союзу.

Реклама

3. Негайно відправити у відставку уряд Миколи Азарова, що зрадив інтереси українського суспільства.

4. Невідкладно ініціювати скликання позачергового пленарного засідання Верхової Ради України для прийняття євроінтеграційних законів.

5.   Підписати Угоду про Асоціацію України з ЄС на самміті Східного партнерства 28 листопада у Вільнюсі.

Доручити оргкомітету з проведення народного віче створити постійно діючий організаційний комітет у підтримку загальнонаціонального євро майдану. Рішення Народного Віче поширити у всіх регіональних засобах масової інформації та соціальних мережах.

Також закликаємо всіх громадян України, яким не байдуже власне майбутнє та майбутнє нашої держави, вийти на майдани своїх міст і висловити рішучий протест діям влади.

Ухвалено одноголосно учасниками Народного Віче представників громад Закарпаття в м.Мукачеві 24 листопада 2013 року".

Як повідомлялось раніше, Закарпаття бере активну участь у Євромайдані в столиці України.

Реклама

У Києві ж на Євромайдан зібрались більше 100 тисяч людей. Про це повідомляють мукачівські активісти з місця події.Фото Час Закарпаття

У Мукачеві на Євромайдан вийшли понад півтори тисячі людей (ФОТО) – 01
У Мукачеві на Євромайдан вийшли понад півтори тисячі людей (ФОТО) – 02
У Мукачеві на Євромайдан вийшли понад півтори тисячі людей (ФОТО) – 03
У Мукачеві на Євромайдан вийшли понад півтори тисячі людей (ФОТО) – 04
У Мукачеві на Євромайдан вийшли понад півтори тисячі людей (ФОТО) – 05
У Мукачеві на Євромайдан вийшли понад півтори тисячі людей (ФОТО) – 06
Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно