Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • У Мукачівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою говорили про доленосний вибір України: ЄС чи Митний союз (ФОТО)

У Мукачівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою говорили про доленосний вибір України: ЄС чи Митний союз (ФОТО)

У Мукачівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою говорили про доленосний вибір України: ЄС чи Митний союз (ФОТО)
Сьогодні у Мукачівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою обговорювали питання доленосного вибору України. Мова йде про те, чи підписувати Україні угоду про асоційоване членство з...

Сьогодні у Мукачівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою обговорювали питання доленосного вибору України. Мова йде про те, чи підписувати Україні угоду про асоційоване членство з ЄС чи навпаки, змінити свій зовнішньополітичний вектор і рухатись у бік Митного союзу.

Присутнім ліцеїстам розповіли про плюси і мінуси як вступу до Митного союзу, так і після підписання Україною угоди про асоційоване членство з країнами ЄС.

Щодо основних плюсів підписання асоційованого членства з ЄС називалась модернізація виробництва. На даний час понад половини підприємств України працюють на застарілому обладнанні. Говорити про високу якість продукції і її дешевизну не приходиться. У Європі ці стандарти на порядок вищі і собівартість виготовленої продукції у 3-4 рази дешевша. Також важливим є питання енергоефективності. У країнах Європейського союзу активно запроваджуються енергозберігаючі технології.

Саме це питання є величезним мінусом для країн Митного союзу. Тут вся економіка побудована довкола газового монополіста "Газпрому". А, зважаючи на те, що запаси газу рано чи пізно закінчаться (за висновками експертів через 20-50 років), про перспективи ефективної співпраці говорити важко.

Також великим мінусом для Митного союзу є диктатура, величезна корупція, майже відсутня свобода слова та кримінал. Країни Європейського союзу у цих питаннях просунулись на багато років вперед і, якщо не вирішили їх повністю, то звели їх до мінімуму.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно