Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Біля входу до Мукачівської художньої школи відбудеться благодійна акція "Поділися улюбленою іграшкою"

Біля входу до Мукачівської художньої школи відбудеться благодійна акція "Поділися улюбленою іграшкою"

Біля входу до Мукачівської художньої школи відбудеться благодійна акція "Поділися улюбленою іграшкою"
Найбільше щастя в житті – це робити добро. Тому благодійність, як веління серця, як прояв співчуття до ближнього та турбота про нужденних – це животворне джерело, що омиває та зцілює людські...

Найбільше щастя в житті – це робити добро. Тому благодійність, як веління серця, як прояв співчуття до ближнього та турбота про нужденних – це животворне джерело, що омиває та зцілює людські душі.

ВІДЕО ДНЯ

Історія знала безліч прикладів благодійного служіння людству. Одним з таких великих благодійників минулого був і покровитель нашого міста Святий Мартин.

Правду кажуть, що дарувати подарунки інколи набагато приємніше, ніж їх отримувати. Особливо, коли створюєш диво для дітей, які обділені або батьківською любов’ю, або матеріальними благами, або відмінним здоров’ям.

Реклама

Сьогодні поруч з нами живе безліч людей, які потребують нашої уваги та допомоги. І, безсумнівно, кожен з нас хоча б раз у житті замислювався над питаннями: Чим і як я можу їм допомогти? Наскільки моя допомога може бути суттєвою?

Здійсніть акт доброчинності! Прийміть участь у благодійній акції «Поділись улюбленою іграшкою», яка за ініціативи управління освіти Мукачівського міськвиконкому буде проведена 09 листопада 2013 року в рамках святкування у м. Мукачево Дня Святого Мартина!

Реклама

У цей день біля входу Мукачівської художньої школи з 11:00 до 16:00 год. працюватиме благодійна палатка. Ми просимо дітей поділитися своїми іграшками, книгами або фруктами з тими, хто цього потребує. І таким чином підтвердити, що у місті, яке знаходиться під покровительством Святого Мартина, живуть доброчинні традиції. Важливо, щоб у наш час було більше людей добрих і чуйних, небайдужих до чужої біди, непримиренних до зла, людей з добрим серцем і чистою душею.

Отже, шановні мукачівці, якщо в ваших домівках тепло та затишно, ваші діти мають вдосталь іграшок, книжок та фруктів – згадайте про тих, кому все це доводиться мати вкрай рідко. Приходьте до нашої палатки, щоб поділитися теплом ваших сердець, приносьте іграшки, дитячі книжечки та фрукти!

Долучіться до доброї справи!

Реклама

Добро творити може кожен, але щоб повірити в силу Добра, треба розпочати його творити самому!

Управління освіти виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно