Селищний голова Чинадієва анонсував генеральне прибирання сміття у руслі Латориці

Життя  27 листопада 2015 року, 16:46 1959

Береги очищатимуть не тільки від наслідків негоди, яка пройшла на Закарпатті, а й ліквідують стихійне сміттєзвалище.

Про це повідомив селищний голова Чинадієва Іван Мошак під час зустрічі з мукачівськими активістами. 

З його слів, на сьогоднішній день ситуація зі сміттям у селищі суттєво покращилася. Проблеми із вивозом сміття виникають лише у важкодоступних місцях, куди не може дістатися транспорт. Разом з тим, Іван Мошак визнає, що селищна рада наразі не може контролювати самовільні викиди сміття недобросовісними мешканцями. 

Прийнявши до уваги інформацію щодо утворення стихійного сміттєзвалища селищний голова пообіцяв організувати прибирання та ліквідувати сміттєзвалище у руслі ріки. 

"Проблема існує, тому обов’язково будемо її вирішувати. Прибирання проведемо вже найближчим часом, ймовірно цієї суботи. Визначимо дату, узгодимо час, запросимо наших депутатів, я особисто прийму участь. Також, залучимо працівників комунального підприємства та споживчого товариства. Повідомимо про прибирання і громаду села", – запевнив Іван Мошак.

Окрім того, Іван Іванович розповів, що цьогоріч у руслі Латориці вже ліквідували одне стихійне сміттєзвалище поблизу вул. Партизанської. Після встановлення там великого контейнера проблема скупчення сміття у даному місці вичерпалася.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0