Мукачівські правоохоронці розповіли малечі про правила дорожнього руху

Життя  28 листопада 2015 року, 14:44 1744

Уберегти життя і здоров’я найменших учасників дорожнього руху – справа спільна і для батьків, і для педагогів, і для самих працівників правоохоронних органів.

Саме тому днями мукачівські інспектори поліції разом з ЮІРівцями  ЗОШ №15 м.Мукачева побували в гостях у вихованців дитячого садочка №20, – зазначили у відділі комунікації ГУ Національної поліції у Закарпатській області.

Головна мета візиту – формування у малюків культури поведінки на дорозі, виховання покоління майбутніх законослухняних водіїв та пішоходів, зниження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Інспектори поліції звертають особливу увагу саме на маленьких пішоходів, оскільки вони тільки вчаться самостійно орієнтуватись у дорожній ситуації й не завжди роблять це правильно. Разом з гостями діти повторювали вже відомі їм ази безпечної поведінки на дорозі, а також із задоволенням вивчали нові для них правила. Жодне питання, висловлене дитячими вустами, не залишилося без відповіді.

Дівчинка Олена розповіла гостям, що завжди намагається бути обережною на дорозі і перед тим, як переходити вулицю, обов’язково дивиться, чи немає автомобілів. Також вона додала, що будучи в автомобілі вона ніколи не відволікає татка, коли він за кермом, про що вчить і маленького братика. 

– Однак про безпеку на дорозі дітям мають говорити не лише педагоги та інспектори поліції, а передусім батьки, – говорить інспектор Мукачівського відділу поліції Микола Красівов. – Особливо щоб дорослі розуміли, що взагалі не допустимо порушувати Правила дорожнього руху, а в присутності дітей тим більше.

Найважливіше, що ми, дорослі, маємо пам’ятати, – це те, що діти дивляться на нас. Якщо порушують правила батьки чи інші дорослі учасники руху, діти забувають про набуті знання і діють за їхнім прикладом. Адже особистий приклад у дотриманні законів доріг – найкраща наука для маленьких учасників дорожнього руху.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0