УжНУ співпрацюватиме із Центром трансферу технологій Штайнбайс

Життя  1 грудня 2015 року, 15:32 934

Сьогодні ректор УжНУ Володимир Смоланка та Юрген Райцнер, директор Центру трансферу технологій Штайнбайс підписали Меморандум про взаєморозуміння між Ужгородським національним університетом та Центром трансферу технологій Штайнбайс.

Підписання відбулося у рамках проведення Міжнародної конференції із залучення фінансових ресурсів ЄС, що проходить в УжНУ.

"Підписання Меморандуму сприятиме тому, щоб ідеї наших науковців могли більш повно втілюватися у практичне життя, реалізуватися у бізнес-проектах. Така співпраця дозволить також рекламувати наш університет, – сказав, вітаючи учасників конференції, Володимир Смоланка. – Наші партнери дізнаються про нас більше і зможуть пропонувати УжНУ цікаві проекти".

Ректор також додав, що участь у міжнародних конференціях додає фахівцям вишу більшого досвіду передусім у напрямку співпраці не тільки з науковими інституціями, але й бізнес-структурами.

Юрген Райцнер зауважив, що представництво Центру трансферу технологій Штайнбайс в УжНУ стане першим в Україні. Наразі Центр працює в Японії, Бразилії, Індії, США та Румунії. "Ви станете нашими партнерами у проектах, які ми реалізуємо", – додав Юрген Райцнер.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0