Пікет під Мукачівським міським управлінням Державного казначейства: закриті двері та зниклий керівник (ФОТО,ВІДЕО)

Життя  11 жовтня 2013 року, 11:12 1245

Близько двох десятків активістів, переважна більшість з яких представники ВО "Батьківщина", з самого ранку пікетували Мукачівське міське управління Державного казначейства.

Люди зібрались, щоб висловити свою стурбованість ситуацією, яка склалася через блокування службою платежів та неможливістю виконувати зобов’язання з фінансування видатків місцевих бюджетів. Коли пікетувальники зайшли в приміщення держказначейства, то на них чекала несподіванка.

Двері установи на першому поверсі виявились зачиненими, а "стеріг" їх юрисконсульт. Очолили зібрання людей депутати Мукачівської міської ради Олександр Переста, Іван Колядка та Сергій Герасимюк. Зв’язавшись з обласним управлінням установи активісти попросили відкрити двері, щоб вручити звернення особисто начальнику міського управління Ірині Голяні.

Як виявилось пізніше керівника на місці не було. Секретарка Ірини Василівни заявила, що жінка на нараді, але не уточнила на якій. Зважаючи на ситуацію, громадські активісти зареєстрували листа в приймальні керівника і розійшлись.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0