Угорські ультрас вирішили допомогти Закарпаттю

Життя  8 грудня 2015 року, 11:55 773

Уболівальники регіону Діошдьор продовжили збір коштів для закарпатців. Тепер до акції долучились ультрас міст Мішкольц та Пейч.

Об’єднавшись, вони зібрали набагато більше, ніж весною – 1 мільйон форинтів. Минулої п’ятниці делегація з Угорщини особисто передала отримані кошти реформатській громаді сіл Боржава та Голалбор. Допомогу вручили настоятелю місцевих храмів Дьєрдю Сані.

"Нам розповіли про нинішню ситуацію на Закарпатті, яку ускладнює ще й війна на Сході країни, – поділились у соцмережі уболівальники. – Крім цього довідались, що багато мешканців краю утримують власні сім’ї з сільського туризму. Проте, з початком бойових дій на Сході України, потік туристів у регіон значно обмілів – всі бояться їхати сюди із-за військових операцій.”

Тому угорські ультрас вирішили розпочати широку роз’яснюючу кампанію про те, що війна триває за 1 000 кілометрів від Закарпаття, а в регіоні все мирно та спокійно. Уболівальники закликають інформувати про це якнайбільше людей.

"Хто хоче допомогти закарпатцям і любить сільський туризм, хай не лякаючись їде відпочивати на Закарпаття і цим самим підтримає матеріально жителів краю,” – пишуть у своїх зверненнях ультрас Діошдьора.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0